CONSILIER SERVICII CLIENTI (Dpt Vanzari) - Suceava

Stericycle Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
Promoveaza si vinde serviciile oferite de companie, 80% din timp munca de birou;
Mentine, administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
Preia solicitarile transmise de catre clienti;
Identifica corect nevoile clientului si ii ofera solutiile optime;
Intocmeste documentele necesare vanzarii (contracte, notificari, oferte de pret, diverse alte documente);
Intocmeste rapoarte.
Beneficii:
Pachet salarial fix plus bonuri de masa si bonus trimestrial.
Echipa deschisa, profesionista si dinamica.

CERINTE

Candidatul ideal
- Cunostinte minime despre termenii si structura unui contract;
- Bune abilitati de comunicare si atitudine orientata catre client;
- Cunostinte foarte bune de operare PC – MS Office;
- Studii superioare - prezinta avantaj;
- Minim 1 an in administrarea unui portofoliu de clienti sau intr-un post de relatii clienti sau operator call-center.

BENEFICII OFERITE

Stericycle este unul dintre furnizorii importanti de servicii din domeniul managementului deseurilor periculoase din Romania, servicii care includ colectarea, transportul si procesarea acestor deseuri.

Serviciile noastre se adreseaza companiilor din sectorul public si privat din:

– industria sanatatii: spitale, cabinete medicale, laboratoare de analize, farmacii;

– industria farmaceutica: importatori, producatori si distribuitori;

– industria veterinara;

– industria alimentara si de alimentatie publica;

– alte industrii generatoare de deseuri periculoase