Asistent Vanzari - electronice, electrocasnice, IT

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura activitatea comerciala (vanzarile) din cadrul magazinului;

- Participa la activitatea de gestiune colectiva, impreuna cu ceilalti angajati ai punctului de lucru;

- Intocmeste facturi corespunz¿tor m¿rfii vîndute;

- Participa activ la receptia cantitativa si calitativa a marfii si la verificarea documentelor ce o insotesc

- Se implic¿ în prospectarea pietii pe plan local si propune shop manager-ului solutii si sugestii în sensul cresterii vînz¿rilor;

- Face propuneri concrete de aprovizionare;

- Face propuneri cu privire la campaniile locale de Marketing;

- Contribuie la tinerea evidentei primare a documentelor.

CERINTE

- Studii medii sau superioare

- Cunostinte de operare PC

- Abilitati comerciale

!!! EXPERIENTA ANTERIOARA ESTE UN AVANTAJ, INSA NU ESTE O CONDITIE OBLIGATORIE

BENEFICII OFERITE

- posturi cu normă întreagă

- carte de muncă

- avansare rapidă în carieră

- mediu dinamic de lucru la standarde internaţionale

- formare profesională

Pluri Consultants - consultanta resurse umane si management.

Pluri Consultants Romania recruteaza pentru unul dintre clientii sai, companie de vanzare si distributie de electrocasnice si electronice, lider national pe aceasta piata, aflat intr-un proces puternic de extindere la nivel national.

Daca consideri ca indeplinesti cerintele acestui post si ti-ar placea sa-ti construiesti o cariera intr-un domeniu dinamic si provocator, APLICA LA ACEST ANUNT!!!