Asistent Vanzari

SC CASTELLUCI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizeaz¿ respectarea termenelor si îndeplinirea obiectivelor aferente planului de marketing;
- Propune actiuni de marketing în scopul atingerii obiectivelor de vânz¿ri stabilite;
- Identific¿ furnizori de materiale publicitare sau servicii de consultant¿ marketing, întocmeste cereri de oferte si propune Directorului Vânz¿ri si Marketing variante de colaborare;
- Centralizeaz¿ contractele cu furnizorii de materiale publicitare sau servicii de consultant¿ marketing si monitorizeaz¿ derularea acestora;
- Colaboreaz¿ cu furnizorii de materiale publicitare sau servicii de consultant¿ marketing, în scopul respectarii termenelor stabilite si atingerii obiectivelor;
- Întretine relatiile cu furnizorii de materiale publicitare sau servicii de consultant¿ marketing pentru a se putea raporta la performantele generale ale companiei în structurarea colabor¿rilor viitoare;
- Centralizeaz¿ si prelucreaz¿ toate datele de vânz¿ri solicitate de Directorul Vânz¿ri si Marketing;
- Monitorizeazâ îndeplinirea targetelor de vânz¿ri zilnice, s¿pt¿mânale sau lunare;
- Întocmeste lunar analize de vânz¿ri vs. targete, clienti, grupe de produse si perioade;
- Primeste si centralizeaza rapoartele si situatiile solicitate de Directorul Vânz¿ri si Marketing de la Coordonatorii de Vânz¿ri;
- Actualizeaz¿ continuu bazele de date cu clientii activi;
- Centralizeaz¿ toate informatiile asupra prezentei concurentei si activit¿tile acesteia;
- Monitorizeaz¿ îndeplinirea obiectivelor echipei de vânz¿ri.

CERINTE

- Persoana dinamica, motivata cu dorinta de autodezvoltare;
- Persoana responsabila, care doreste sa se implice;
- Persoana cu disponibilitate de miscare, activa cu obiective personale ambitioase;
- Persoana analitica cu abilitati de comunicare si sinteza.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Castelluci este o companie de distributie de materiale de constructii care activeaza la nivel regional si care doreste sa-si extinda piata geografica.