Asistent Manager / Economist

SC Marvel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Activitati de contabilitate primara: intocmire facturi, avize, inregistrare deconturi, casa, inregistrarea extraselor bancare, s.a.
- Activitati de secretariat: registru de intrari-iesiri, registru de contracte, evidenta contractelor cu furnizorii, clientii, a dosarelor de personal
- Preia comenzile clientilor, le comunica detalii referitoare la comenzi intr-un mod profesional (telefonic sau prin email)
- Raspunde la solicitarile clientilor
- Intocmeste oferte de pret

CERINTE

- Cunostinte de contabilitate primara / abilitatea de a deprinde lucrul cu un program de contabilitate
- Foarte bun comunicator (verbal, scris), orientat catre satisfactia clientilor
- Absolvent studii superioare
- Cunostinte operare PC, Microsoft Office (Word, Excel)
- Sociabil, empatic, creativ, gaseste solutii rapid, atitudine pozitiva
- Asimileaza rapid informatiile noi
- Orientat catre eficienta, cu initiativa
- Responsabil, cu tact, organizat, corect
- Persuasiv, abilitati de negociere
- Experienta in vanzari
- Usurinta in dobandirea cunostintelor tehnice
- Cunostinte limba engleza la nivel mediu (scris, vorbit)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv: salariu fix + bonuri de masa + bonus de performanta
- Training pentru dobandirea cunostintelor necesare
- Telefon de serviciu

Societatea Marvel SRL a luat fiinta in anul 2001 ca o organizatie directionata catre distributia produselor cu caracter specific - echipamente de protectie personala si PSI.