Asistent Manager

MIND Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrativ:
-preluarea apelurilor telefonice;
-preluarea si distribuirea corespondentei;
-asigurarea necesarului lunar al firmei: protocol, consumabile;
-urmarirea derularii contractelor (facturare/plati) si a avizelor de functionare;
-activitati de contabilitate primara;
-intocmirea pe calculator si editarea de adeverinte, actualizari norme, diverse formulare.

Resurse Umane:
-evidenta salariatilor in ceea ce priveste prezenta zilnica, absente, concedii de odihna, concedii medicale, concedii fara plata, tichete de masa, protectia muncii si medicina muncii;
-evidenta contractelor individuale de munca;
-organizarea procesului de recrutare si selectie;
-implementarea politicilor de RU.

CERINTE

-absolvent studii superioare;
-bune cunostiinte de limba engleza;
-cunostinte contabilitate primara;
-bune cunostiinte de Word, Excel, Outlook, etc;
-abilitati de comunicare, spirit organizatoric, initiativa

Romanian branch of MIND CTI Ltd, a leading global provider of billing and customer care, accounting and management solutions for multiple IP services including Voice, Data, Content and Unified Messaging.