Angajez tamplar

S.C. Palagheanu Joinery S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Tamplari pentru productie de mobilier din lemn masiv si/sau pal, cu experienta in toate etapele de prelucrare, capabili sa execute un produs finit cu ajutorul utilajelor din dotarea atelierului.

CERINTE

- experienta in domeniul tamplariei in lemn masiv si/sau pal;
- capacitatea de a executa un produs in baza proiectului de executie primit;
- cunoasterea aplicatiilor Autocad si CorelDRAW reprezinta un mare avantaj!
- dornic de afirmare, cu initiativa si maxima seriozitate!

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
- nivel ridicat de salarizare, negociat in functie de competentele candidatilor;
- contract de munca;
- conditii foarte bune de munca;
- echipa tanara si mediu de lucru placut.

S.C. Palagheanu Joinery S.R.L. este o firma producatoare de mobilier din lemn masiv si pal ce detine un atelier profesional de mobila si tamplarie in Plopeni, oras Salcea, jud. Suceava. Atelierul este dotat cu utilaje noi si performante. Mobila produsa in atelierul nostru este destinata atat pietei locale, cat si exportului.