Angajam manipulanti si stivuitoristi

A1 Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- alimentarea si evacuarea utilajelor cu produsele necesare;
- lipire manuala a picioruselor pe paletii din carton ondulat;
- decuparea, lipirea si plierea ambalaje de carton;
- pachet salarial motivant;
- program de lucru in 2 schimburi, luni - vineri.

CERINTE

Candidatul ideal:
- experienta pe un post similar, preferabil in domeniul logistic;
- absolvent studii medii;
- experienta de lucru in fabrica;
- sa detina atestat de stivuitorist;
- fara probleme de sanatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.