Agent vânzări Suceava / Botoșani.

Snack-Trade SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si comercializarea produselor catre clienti.
- mentinerea legaturii permanente cu clientii.
- dezvoltarea bazei de clienti
- urmarirea incasarii facturilor in termenele prevazute.
- preluarea comenzilor.
- livrarea marfii
- merchandising
- experienta in domeniul vinzari este un avantaj

CERINTE

- studii medii sau superioare.
- permis de conducere cat. "B".
- responsabilitate , ambitie, optimism, orientare spre rezultat.
- abilitati de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni.
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii.
- capacitate rapida de a lua decizii;
- gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;

BENEFICII OFERITE

- integrarea intr-o echipa profesionista
- pachet salarial atractiv
- transport
- contract de munca full-time.
- oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
- participarea la diverse activitati (team building, traininguri, schimburi de experiente cu alte intreprinderi, campionat de fotbal cu alte intreprinderi)!

Snack-Trade S.R.L, Marca comerciala ,,BANZAI,, cu sediu in Suceava