Agent Vânzări/Coordonator transporturi

SC Orient SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nume Job: Agent vânzări

Descrierea postului:
--> Menţinerea şi creşterea portofoliului de clienţi;
--> Obţinerea de contracte şi derularea lor;
--> Coordonarea transporturilor şi avizarea statusului acestora către portofoliul de clienţi ai firmei;

Nume Job: Coordonator transporturi/Dispecer

--> Coordonarea transporturilor de la încărcare până la descărcare;
--> Preluarea comenzilor de la clienți și găsirea alternativelor de transport aferente;
--> Să colecteze și să transmită datele de transport părților;

Se asigură transport gratuit pentru personalul din Suceava.

CERINTE

Cerințe:
--> Limba engleză nivel avansat;
--> Excelente abilități de comunicare și negociere;
--> Persoană bine organizată, cu abilităţi de a-şi stabili prioritățile și coordonarea sarcinilor;
--> Abilităţi de vânzare Business-to-Business.

Cerințe:

BENEFICII OFERITE

Agent vânzări:
- Mașină de servicii pentru deplasări;
- Telefon de serviciu;
- Transport gratuit din Suceava;
- Mancare la amiază.

Coordonator transporturi:
- Transport gratuit din Suceava.
- Mancare la amiază

Firma SC ORIENT SRL cu sediul in Radauti, str. Fabricilor nr. 7, jud. Suceava, Romania, infiintata in 1991, are ca obiect principal de activitate serviciile de transport international si intern de marfa, transporturi agabaritice, inchirieri macarale, service auto, import si distributie piese de schimb pentru autoturisme si autocamioane.

ORIENT ofera servicii complete in domeniul transporturilor de marfa interne si internationale si al transporturilor speciale periculoase. Compania ORIENT detine in acest moment ponderea maxima pe piata transportului international si intern de marfuri in raport cu ceilalti operatori de transport marfa din nordul Moldovei in ceea ce priveste numarul de curse efectuate in mod periodic si numarul de autocamioane.