Agent turism in Suceava

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Vanzarea pachetelor turistice (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor);
Gestionarea unui portofoliu de clienti pentru judetul Suceava
Dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti.Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
Raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate.
Atingerea targetului de vanzari lunar;

CERINTE

Cerinte
Studii medii sau superioare de preferinta in domeniul turismului;
Detinator brevet turism;
Experienta de minim 1 an în domeniul turistic si vanzari;
Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia;
Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari;
Detinerea permisului de conducere categoria B reprezinta un avantaj.
Calitati fizice si psihice:
Aspect fizic placut si ingrijit;
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
Bune abilitati organizatorice, dinamism, seriozitate, initiativa;
Aptitudini de lucru în echipă, abilitatea de a prioritiza, atitudine pozitivă, rezistenţă la stres.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Mediu de lucru dinamic
Posibilitatea de promovare
Descrierea firmei
Turism intern si extern