SUPER JOBURI STRAINATATE F/B PERSONAL HOTELIER

ROMARINA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam ptr Resorturi de 4* si 5* din Grecia si Cipru, inclusiv personal navigant / DOMENIUL HOTELIER F&B

Experienta in domeniu hotelier constituie un avantaj dar, avem oferte ptr calificati si necalificati, cupluri ori studenti.

CERINTE

Recrutam pentru angajatori straini din Grecia si Cipru
(12 Hoteluri) personal hotelier (f/b) cu si fara experienta, varsta 21-35 ani
aspect ingrijit
obligatoriu lb engleza ori lb. greaca - minim nivel de conversatie
Contracte Aprilie - Octombrie

BENEFICII OFERITE

600 euro - 800 euro, in functie de aptitudinile profesionale ale fiecarui candidat si nivelul vorbit de lb. engleza
- oferta ferma se face la interviul final direct cu angajatorul strain
-cazare - 2 pers/camera
-masa -3 / zi
-ptr.transport Grecia -se ofera asistenta
-transport asigurat ptr Cipru si o zi libera
salariu fix 600 euro/net/masa si cazare

DESCRIEREA FIRMEI

SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA