SOFERI TIR / CAMION / AUTOCISTERNA - URGENT CANADA

Job expirat

Companie
KraftQuelle
Posturi disponibile
1
Domeniu
Aprovizionare / Achizitii
Chimie / Petrochimie
Distributie
Logistica
Transport
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
Confidential
Tara
STRAINATATE
Valabilitate
30-04-2007 : 30-05-2007
0
Numar de aplicatii
264

Responsabilitati

Soferi de tir / camion / autocisterna pt. Canada. Fara limita de varsta, pana la $20 /ora, min. 40 ore/sapt.

Cerinte

Min. 2 ani experienta, cunostiinte de limba engleza necesare.

Beneficii Oferite

Contract de munca intre 12 -36 luni, prin Min. Muncii din Canada, cu posibilitatea obtinerii rezidentei permanente. EVALUARE GRATUITA. Asistenta pe perioada derularii contractului.

Descrierea firmei

* Peste 10 ani de experienta in domeniu;
* Recunoastere internationala;
* Reprezentanta sau partenerul în Romania a mai multor programe guvernamentale şi companii de recrutare internaţionale din SUA, CANADA, MAREA BRITANIE, OLANDA, FRANTA, SPANIA, GRECIA, CIPRU