Soferi profesionisti C+E Comunitatea Europena!

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4life recruteaza soferi profesionisti cu si fara experienta pentru mai multi operatori de transport din Europa.
Joburile noastre reprezinta o oportunitate atat pentru soferii profesionisti care nu au experinta pe tonaj mare cat si pentru cei care au mai lucrat in tara dar si pe comunitate.

POZITII DISPONIBILE:30
LOCATIE: Comunitatea europeana, Suedia, Zona Benelux
DATA DE START: imediata

CERINTE

CERINTE:
Posesor permis auto cat. C+E/Atestat profesional de marfa/Tahograf/ADR
Experienta reprezinta un avantaj
Cunoasterea limbii straine (engleza,franceza,germana) reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Ofertele salariale incep de la 1500 de Eur si ajung pana la 2000 de Eur in functie de experinta profesionala a candidatului si de cunosterea unui limbi straine la nivel conversational.
Contactul de munca se face direct cu angajatorul.
Programul de munca variaza in functie de oferta pentru care este eligibil fiecare candidat.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.