SOFER/SOFERI- TRANSPORT EXTERN -COMUNITATE

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-NUMAI SOFERI PROFESIONISTI CU EXPERIENTA MINIM 1 AN IN UNIUNEA EUROPEANA
- permis categoria CE,
- atestat profesional pentru transport marfa
- card tahograf
- cazier fara antecedente penale
- cazier auto fara evenimente rutiere grave
- certificat ADR
- pasaport
- aviz medical si psihologic valabil
- Scrisoare de recomandare

BENEFICII OFERITE

Venit lunar minimum 1500 euro la care se adauga commission de 11 centi/ km ce provin din km efectuati peste 10.000 km asigurati .
Salariul fix in tara 900 lei brut

Aquila acorda venituri suplimentare pentru conducatorii auto care pentru o luna intreaga lucrata depasesc 6 ore si 45 minute de conducere pentru fiecare zi lucratoare . Veniturile suplimentare se acorda astfel :
- 4 euro pentru fiecare ora condusa suplimentar daca viteza medie de deplasare a fost peste 60km/h.
- 8 euro pentru fiecare ora condusa suplimentar daca viteza medie de deplasare a fost peste 65km/h.
- 10 euro pentru fiecare ora condusa suplimentar daca viteza medie de deplasare a fost peste 70km/h.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.