Recrutam urgent pentru Marea Britanie macelari, transatori si electricieni auto

W.Q.M.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent pentru Marea Britanie macelari, transatori si electricieni auto.

CERINTE

Candidatul Ideal:
- Sa fie apt de munca.
- Sa fie rezistent din punct de vedere fizic si psihic.
- Sa nu aiba antecedente penale
- Sa aiba un caracter placut.

DESCRIEREA FIRMEI

W.Q.M. Job Recruitment Specialist

W.Q.M. Job Recruitment Specialist este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Brasov, acreditata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si a Familiei, membra a Camerei de Comert si Industrie Brasov.

Suportul este asigurat de o echipa animata de dorinta de a oferi o alternativa mai buna in munca concetatenilor nostrii.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de nevoile clientilor nostrii dezvoltam o relatie bazata pe incredere si profesionalism.

Prin intelegerea contextului global, urmarim activ dezvoltarea si promovarea celor mai bune practici.

Misiunea noastra:
Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare
- Transparenta
- Deplina legalitate
- Onestitatea si responsabilitatea sociala
- Orientarea spre nevoile clientului
- Comunicarea