Recrutam urgent macelari pentru Marea Britanie

W.Q.M.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent macelari calificati pentru Marea Britanie.
Se cer cunostinte de limba engleza.

CERINTE

Candidatul Ideal:
- Sa fie apt de munca.
- Sa fie rezistent din punct de vedere fizic si psihic.
- Sa nu aiba antecedente penale
- Sa aiba un caracter placut.

BENEFICII OFERITE

Plecari urgente, contracte bune, contracte avantajoase, conditii decente, plecari garantate, salarii bune, contracte legale.

DESCRIEREA FIRMEI

W.Q.M. Job Recruitment Specialist

W.Q.M. Job Recruitment Specialist este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Brasov, acreditata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si a Familiei, membra a Camerei de Comert si Industrie Brasov.

Suportul este asigurat de o echipa animata de dorinta de a oferi o alternativa mai buna in munca concetatenilor nostrii.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de nevoile clientilor nostrii dezvoltam o relatie bazata pe incredere si profesionalism.

Prin intelegerea contextului global, urmarim activ dezvoltarea si promovarea celor mai bune practici.

Misiunea noastra:
Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare
- Transparenta
- Deplina legalitate
- Onestitatea si responsabilitatea sociala
- Orientarea spre nevoile clientului
- Comunicarea