PATISER / BRUTAR

DANUBE CRUISES ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prepararea produselor de brutarie /patiserie (pregatire, framantare, modelare, coacere, ornare) la bordul navelor de croaziera
- aplicarea normelor igienico-sanitare
- satisfacerea si asigurarea standardului de calitate a produselor (nave de croaziera de 4 si 5 stele)

CERINTE

- cunostinte aprofundate in domeniul brutariei/patiseriei
- experienta in domeniul produselor de brutarie/patiserie
- creativitate
- persoana organizata, punctuala, responsabila, cu spirit de echipa
- dorinta de a calatori
- cunostintele de limba engleza sau germana reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Va oferim carte de munca, un salariu atractiv si un mediu de lucru si colectiv profesionist. In plus, asiguram cazarea si masa la bordul navei, precum si transportul la/de la nava pe intreaga durata a activitati.

Nu percepem comisioane sau alte taxe pentru interviu si angajare. Va rugam sa aplicati doar daca ati mai lucrat in domeniu si daca aveti cunostinte aprofundate de patiserie.

Danube Cruises Romania SRL este o companie romano-germana care opereaza in nume propriu si asigura personal pentru cele mai moderne nave fluviale de pasageri din Europa.