MUNCA STRAINATATE, AMBALATOR PRODUSE

Work Work

23-06-2014 | EXPIRA LA 23-07-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

Plecari urgente pentru necalificati cu contract de munca in Fabrici. Posturile sunt in strainatate. Se poate pleca intre 2 luni si 1 an. Cazarea (casa) si masa cantina . Ambalatorul de produse nu necesita experienta sau limba straina.Program de lucru normal plus ore suplimentare platite.

Se pleaca prin fortele de munca legal in luna IULIE.

CERINTE

AVANTAJELE DE A LUCRA CU ECHIPA NOASTRA:

- PLECARI CU GARANTII REALE

- SUPORT IN STRAINATATE, AVEM GRIJA CA ANGAJATORUL SA ISI RESPECTE CONTRACTUL ( SALAR, CAZARE, MANCARE, ASIGURARE) , LA FEL SA ISI RESPECTE SI ANGAJATUL PARTEA

- FARA COMISIOANE DIN SALARUL DUMNEAVOASTRA

- NE OCUPAM DE TRANSPORT PANA LA ANGAJATOR

- VA AJUTAM SA VA GASITI SAU SA OPTATI LOCUL DE MUNCA POTRIVIT PENTRU DUMNEAVOASTRA, SI SA AVETI PARTE SI DE CASTIGURI FINANCIARE

-NU NE BATEM JOC DE CLIENTII NOSTRII, NU II AMANAM , PENTRU NOI CLIENTUL ESTE IMPORTANT !!

BENEFICII OFERITE

Contract!

DESCRIEREA FIRMEI

Work Advice o echipa de profesionisti care se ocupa cu plasarea fortei de munca in strainatate. Noi ne ocupam de nevoile si cerintele clientilor. Prioritatea numarul unu pentru noi sunteti dumneavoastra.