MEDIC SPECIALIST - STRAINATATE

SC MY FIDENTIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta medici specialisti pentru lucru in strainatate, in special in UK, Tarile Scandinave si Germania

CERINTE

Specializarea in una dintre urmatoarele discipline: Psihiatrie, Chirurgie, Medicina de familie, Cardiologie, Stomatologie, Chirurgie maxilofaciala, Oftalmologie, Urologie, Neurochirurgie, Neurologie, Pediatrie, Ortopedie, Ginecologie
Experienta de munca de minimum 1 an ca si medic specialist
Diploma de specializare recunoscuta in Uniunea Europeana
Limba engleza B2 – C1, si una dintre aceste limbi nivel mediu - avansat: germana, suedeza, franceza

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe o perioada de 2 ani cu posibilitatea de prelungire
Salariu lunar incepand de la 5000 Euro / luna
Suport pentru relocare
office@fidentiahr.ro
www.fidentiahr.com
0314379779

Fidentia HR este o companie de consultanta in resurselor umane care acorda suport pentru gasirea unui loc de munca candidatilor interesati