Assistant Waiter

WORKONSEA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Work on Sea Crewing Agency recruteaza candidati pentru functia de Assistant Waiter.

Contract ; 6 luni, vacanta 6-8 saptamani, cabina de 2 persoane, masa gratuita in crew mess, uniforma partial platita de angajat, facilitati pentru crew ( crew bar, gym, internet,)
Venitul depaseste 1500 USD in functie de itinerariu si marimea statiei. Minim garantat este 1180 USD.

Cheltuielile angajatului:
- analize medicale in clinici autorizate de Royal ( In Constanta IOWEMED)
- viza 160 USD ( rambursabila la bord la prezentarea chitantei in original)
- bilet avion dus

Compania plateste:
- bilet intoarcere
- cursurile de siguranta si securitate se fac la bord, pe cheltuiala Royal

CERINTE

Criterii de selectie:
- minim 2 ani experienta, preferabil in 4-5 stele
- engleza buna
Candidatii pot trimite cv-uri la adresa de mail:office@workonsea.ro

Agentie de crewing specializata in recrutarea de personal navigant atat pentru nave maritime cat si fluviale dar nu in ultimul rand platforme off-shore, AHTS-uri, river-passenger, etc.