Assistant Manager Restaurant si Supervizori Hotel 4stele 1 michelin

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Luxury Country Hotel 4 stele 3 rosette la 30 de minute de Birmingham / restaurant echivalent 1* Michelin

Angajeaza Restaurant Supervizori si Ospatar

Salariu supervisor 16.500 lire sterline pe an + tips
Salariu ospatar 15.600 lire sterline pe an + tips

Cazarea oferita la 140 lire pe luna si toate mesele incluse.

Se ofera training de calitate superioara

- Companie din Anglia care detine 7 restaurante (gen English pubs) angajeaza in perioada imediata. Vedeti locatiile mai jos.

1X Assistant Manager 40-50 ore pe saptamana

Salariu 23.000 lire sterline pe an
Se ofera cazare la 244 lire sterline pe luna si mese on duty

Nu se platesc taxe de inscriere, mediere, comision pentru joburile de supervizori si assistant managers

CERINTE

1. Engleza : foarte buna
2. Experienta anterioara restaurant, fine dinning preferabil, coordonare, customer service, incredere, gandire prompta, flexibilitate, multi-task, iventivitate, etc.

Trimiteti CV-ul si va contactam pentru un interviu

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.