ANGAJARI SOFERI

Work Work

23-06-2014 | EXPIRA LA 23-07-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

In luna IULIE avem plecari in strainatate pentru soferi. Soferi pentru distributie sau soferi profesionisti curse. Contracte sezoniere sau pe perioada nedeterminata. Sunt posturi in mai multe tari Germania, Italia, Franta, Spania, Elvetia.
Conditiile in functie de angajator. Cazarea este asigurata , diurna sau masa in functie de angajator.
Nu toate posturile necesita lb straina.

CERINTE

AVANTAJELE DE A LUCRA CU ECHIPA NOASTRA:

- PLECARI CU GARANTII REALE

- SUPORT IN STRAINATATE, AVEM GRIJA CA ANGAJATORUL SA ISI RESPECTE CONTRACTUL ( SALAR, CAZARE, MANCARE, ASIGURARE) , LA FEL SA ISI RESPECTE SI ANGAJATUL PARTEA

- FARA COMISIOANE DIN SALARUL DUMNEAVOASTRA

- NE OCUPAM DE TRANSPORT PANA LA ANGAJATOR

- VA AJUTAM SA VA GASITI SAU SA OPTATI LOCUL DE MUNCA POTRIVIT PENTRU DUMNEAVOASTRA, SI SA AVETI PARTE SI DE CASTIGURI FINANCIARE

-NU NE BATEM JOC DE CLIENTII NOSTRII, NU II AMANAM , PENTRU NOI CLIENTUL ESTE IMPORTANT !!

BENEFICII OFERITE

Masina de servici !

DESCRIEREA FIRMEI

Work Advice o echipa de profesionisti care se ocupa cu plasarea fortei de munca in strainatate. Noi ne ocupam de nevoile si cerintele clientilor. Prioritatea numarul unu pentru noi sunteti dumneavoastra.