inginer agronom pentru productie vegetala

SC AGROPROD 208 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

planificarea tehnologiilor necesare pregatirii, infiintarii, intretinerii, recoltarii culturilor vegetale
- planificarea materialelor necesare pentru pregatirea, infiintarea, intretinerea si recoltarea culturilor planificate
- planificarea timpului de executie a lucrarilor specifice tehnologiilor de lucru necesare infiintarii culturilor
- planificarea necesarului de personal pentru punerea in aplicare a tehnologiilor de lucru
- implementarea tehnoogiilor propuse
- coordonarea, instruirea si supravegherea personalului care desfasoara activitati specififice proceselor de lucru
- gestioneaza materialele necesare desfasurarii activitatilor din procesul de productie
- raspunde de instruirea si completarea documentelor specifice normelor privind protectia muncii si PSI
- intocmeste documente si rapoarte specifice materialelor folosite si pentru volumurile de lucru desfasurate conform planificarilor
- intocmeste documente s rapoarte specifice resurselor umane
- verifica si asista lucrarile planificate, consumurile de materiale, urmareste stadiul culturilor in toate etapele de vegetatie inclusiv recoltarea.
- contabilitate primara

CERINTE

POSTUL SE ANGAJEAZA LA PUNCTUL DE LUCRU AL SOCIETATII SITUAT IN COMUNA ILEANA SAT STEFANESTI JUD CALARASI DN3 KM 52
- studii superioare (Facultatea de stiinte agronomice)
- permis de conducere
- cunostinte PC (Office)
- persoana dinamica, disponibila, comunicativ

BENEFICII OFERITE

- Cazare,masa
- Bonusuri meritori

agroprod 208 este o companie mica, cu o activitate diversificata in domeniul agriculturii.