Asistent manager

KEPLER Industries SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistență pentru gestiunea infrastructurii întreprinderii: financiar, juridic, contabilitate, administrație și secretariat, resurse umane, calitate, vânzări.
Responsabilități:
- Pregătirea lunară a dosarului pentru cabinetul expert-contabil;
- Pregătirea plăților către furnizori;
- Transmiterea facturilor către clienți;
- Urmărirea încasărilor/ plăților:
- Recuperarea posibilelor creanțe;
- Gestionarea salariilor;
- Gestionarea angajărilor;
- Tratarea periodică a corespondenței;
- Secretariat.

CERINTE

- Abilitatea de a învăța lucruri complexe într-un timp scurt
- Atent/-ă, cooperant/-ă, meticulos/-oasă, răbdător/-oare, sociabil/-ă
- Capacitatea de a crea și dea discuta idei noi
- Punctualitate, capacitatea de a respecta termene limită
- Adaptabilitatea la noi condiții de lucru
- Capacitatea de a comunica lejer și eficace cu grupuri și persoane individual
- Buna cunoaștere a aplicațiilor de birotică (Word, Excel)

Societatea KEPLER Industries SRL propune clientilor sai europeni, solutii de realizare de piese si subansamble mecanice pentru industrie.
Societate tanara, dinamica, cautam noi colaboratori/ colaboratoare, pentru a face fata cerintelor in crestere din activitatea noastra.