Inginer de mediu

COM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Com Invest angajeaza inginer de mediu fara experienta in parc National - arie protejata in SUA.

Pentru mai multe detalii asteptam sa ne contactati la tel: 0264-406 879 sau prin e-mail la erika@com-invest.org

CERINTE

- absolvent de facultate;
- limba engleza nivel mediu;
- varsta maxima 30 ani

BENEFICII OFERITE

- contract cu o durata de 6-12 luni;
- salarizare incepand de la 7.50 USD / ora;
- cazarea si masa asigurate gratuit in peste 90% din cazuri.

Com Invest este o companie care activeaza in domeniul resurselor umane, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Com Invest sustine si incurajeaza posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

In cei 10 ani de activitate, Com Invest a contribuit cu succes la experientele de munca a peste 2000 de clienti, in peste 100 de proiecte pe 4 continente.