Front Desk Office Traine - Crowne Plaza Hilton Head

COM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crowne Plaza Hilton Head, South Carolina is hiring Front Desk Office Trainee
Start date: 01/09/2010 (12 months)

CERINTE

Requirements:
University Degree
Must have fluent English. One year of experience preferred. Must have hotel experience

BENEFICII OFERITE

Stipend - $8.00 per hour (32 - 40 hours per week)

Avand o experienta de peste 10 ani in resurse umane, training, instruire, team building, agentia Com Invest si-a castigat prestigiul si respectul in randul persoanelor fizice si juridice, atat din strainatate cat si din Romania, prin impunerea unei politici ce reflecta seriozitatea si profesionalismul angajatilor sai.

Activitatea agentiei se desfasoara pe doua planuri ce se adreseaza pe de o parte beneficiarilor persoane fizice in cautarea unui job iar pe de alta persoanelor juridice in cautare de personal.

Com Invest dispune de o vasta baza de date, de un personal specializat si proceduri personalizate in functie de cerintele si necesitatile candidatului/angajatorului.

Office Cluj-Napoca
Piata Unirii nr. 10, ap. 14
Tel: +40-264 406 879
Fax: +40-264 406 784
Office Sibiu
Bd. Victoriei nr.23
Tel: +40-369 408 934
Fax: +40-369 408 934
E-mail: erika@com-invest.org
www.com-invest.org