VOPSITORI INDUSTRIALI/STRUNGARI/FREZORI/MECANICI

Professional Work ETT

Job expirat

RESPONSABILITATI

VOPSITORI INDUSTRIALI DE STRUCTURI METALICE
- Vopsire de structuri metalice
- Metalizare de piese industriale
- Pregatirea suprafetei de vopsit (curatare, slefuire, etc.)

STRUNGARI/FREZORI CNC
- Executare de piese variate
- Calcul de parametri si programarea strungului CNC: Siemens, Heidenhain sau Fagor .
- Verficare si masurare pentru controlul pieselor
- Utilizarea micrometrelor si a manometrelor
- Interpretare de planuri.

MECANIC INTRETINERE INDUSTRIALA
- Intretinerea mecánica a masinilor instalatiei, atat preventiva, cat si corectiva
- Intretinerea liniilor de productie, a preselor si a cuptoarelor

CERINTE

Experienta de 5 ani pentru oferta de Vopsitor Industrial si Strungari/Frezori CNC
Experienta de 2 ani pentru oferta de Mecanic.

Cunostintele de limba spaniola vor fi valorate pozitiv.

BENEFICII OFERITE

Locul de munca se va desfasura in Spania.
Se ofera salariu in functie de experienta profesionala.
Incorporare imediata.
Contract pe termen lung.
Cunostintele de limba spaniola reprezinta un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse Umane