Sudori CO2, Lacatusi navali, Tubulatori navali ,Mecanici navali

WSTS:ES

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sudori CO2 cu experienta in domeniul naval si autorizatie valabila

-Lacatusi Constructi Nave cu experienta in montaj,cuplare asamblare

-Tubulatori Navali
-Sablatori/Vopsitori cu experienta

-Mecanici navali

CERINTE

-Sudori CO2 cu experienta in domeniul naval si autorizatie
-Experienta in domeniul naval

BENEFICII OFERITE

-contract de munca pe perioada nedeterminata in functie de lucrarile contráctate de catre socetate
-salariul atractiv care se plateste de doua ori pe luna , printr-un avans si lichidare
- cazare in apartamente cu tóate utilitatile necesare .
-transport de la locuinta la locul de munca
-echipament de munca
-cursurile de protectia muncii
-asigurari medicale
-toate taxele si impozitele sunt platite de catre angajator

As a temporary work agent, the main objective of TC Alsan is to take over the activity involving the recruitment and to provide you with all the details about the Romanian workers who are most compatible with the requirements of the job in order to accomplish the obligations specified in the contract.