SPANIA: ELETROMECANIIC/TEHNICIENI MENTENANTA/ELECTRICIENI/PERIOADA NEDETERMINATA

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Mentenanta electrica si mecanica a masinilor industriale (de exemplu: freze, strungar, sisteme electrice sau hidromecanic);

CERINTE

Cerinte:
experienta relevanta in domeniu;
persoane bine organizate;
înțelegere de bază desen tehnic;
cunoștințe în profunzime a echipamentelor electrice si mecanice industriale
cunoștințe PLC;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Locuri de muncă în condiții spaniole;
Contract de munca pe perioada nedeterminata cu firma angajatoare;
Aiujor economic pentru cazare si drum;
Salariul foarte motivant.
ADHR ROMANIA nu percepe nicio taxa de la niciun candidat!!!
Se cere si se ofera stabilitate si seriozitate maxima
Pentru relatii: Tel. 0374.94.44.17 @: recrutare@adhrgroup.ro

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.