Programatori cu cunostinte de PROFILE 5, PROFILE 7 sau MUMPS

BABEL Sistemas de Información

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ne-ar plăcea să găsim la tine?
Căutăm programatori care să aibă cel puțin 2 ani experiență în una dintre următoarele tehnologii:

- PROFILE 5
- Limbaj de programare: Mumps.
- Baze de date: GT.M v5
- Aplicație: Profile.
- PROFILE 7
- Limbaje de programare: PSL (Profile Scripting Language)
- Baze de date: GT.M versiuni superioare față de 6.
- Aplicații: Profile 7.

CERINTE

- Cel puțin 2 ani de experiență cu PROFILE 5, PROFILE 7 sau MUMPS.
- Nivel avansat de engleză.
- De dorit nivel mediu de spaniolă.
- Capacitate de lucru în echipă.

BENEFICII OFERITE

În BABEL oferim:
- Un mediu de lucru tânăr şi dinamic.
- Firmă transparentă şi în plină creștere națională şi internațională.
- Carieră profesională și formare aferentă.
- Contract pe perioadă nedefinită.
- Salariu competitiv.
- Pachet flexibil de avantaje sociale la alegere.
- Participare la beneficiile firmei.

În BABEL încurajăm lucrul într-un mediu bazat pe respectul pentru angajații noștri, dezvoltarea profesională și promovarea egalității de oportunități fără discriminare sexuală.

BABEL este o firmă internațională, care oferă servicii tehnologice menite să însoțească marile firme în procesul lor de transformare digitală.
Suntem în plin proces de dezvoltare, cu oportunități laborale pentru persoanele care vor să își dezvolte cariera profesională în Spania.