Plecari Spania cu contract munca pe timp determinat,cules citrice

Job expirat

Companie
International Jobs
Posturi disponibile
25
Domeniu
Agricultura / Silvicultura / Pescuit
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Sezonier
Nivel studii
Scoala generala
Nivel salarial
700 - 1000 Euro
Tara
Spania
Valabilitate
22-09-2011 : 22-10-2011
0
Numar de aplicatii
88

Responsabilitati

Cules legume/fructe
-persoane muncitoare,serioase,cu disponibilitate pt munca campului.
-se locuieste in apartamente 4 pers in cam
-contract 6 luni

Cerinte

Se face contract doar pe perioada limitata,pe cei fara acte ii costa in jur de 130 euro ,iar cei care au acte de Spania(carte verde si alba) valabile,nu mai platesc
Informatii 0741551376
luni-vineri 10-17
Bucuresti

Beneficii Oferite

-se ofera intre 1.20-1.35 eu ladita culeasa mandarine/portocale si struguri cu 3-4 euro/h
-cazarea 60-80 euro care se opreste din salariu si transportul spre camp dc depasec 20-25 km de cazare.
-plecarea se face in grup, din Gara de Nord-Bucuresti

Descrierea firmei

N-am dezamagit pana acum!