Plecari Spania cu contract munca pe timp determinat

Job expirat

Companie
International Jobs
Posturi disponibile
24
Domeniu
Agricultura / Silvicultura / Pescuit
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Perioada limitata
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
700 - 1000 Euro
Tara
Spania
Valabilitate
21-10-2011 : 20-11-2011
0
Numar de aplicatii
74

Responsabilitati

Cules fructe
-persoane muncitoare,serioase,cu putere si disponibilitate pt munca campului cu varsta max. 48ani.
-se locuieste in apartamente 4 pers in cam
-contract 6 luni

Cerinte

Se face contract pe perioada de 6 luni doar pentru cei care au acte valabile in Spania,carte verde si carte alba
(NIE SI SEGURIDAD SOCIAL)

Beneficii Oferite

-se ofera intre 1.10-1.30 euro ladita culeasa fructe
-cazarea intre 50-70 euro care se opreste din salariu si transportul spre camp dc depasec 20-25 km de la locul cazarii.

-plecarea se face in grup

Descrierea firmei

N-am dezamagit pana acum!

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agricultor