Muncitori in agricultura

FDC ROKOLEX COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta personal pentru munca in agricultura la cules de ceapa si usturoi.
Persoanele interesate trebuie sa aiba varsta intre 18-45 ani,nonalcoolice,apt de munca,clinic sanatoase.
Se face contract de munca intre angajat si angajatorul spaniol.
Plecarile se fac in grup de minim 20 de persoane si se accepta si persoane care nu au mai lucrat in agricultura.
Salariul se primeste cash de catre angajat la fiecare 15 zile.

Plecarile sunt programate pe data de 22.06.2011 si pe 29.06.2011

CERINTE

Costurile pentru obtinerea actelor de munca sunt de 100 euro,costurile pentru cazare sunt de 50 euro.
Costul biletului va fi suportat de candidat si este intre 75-80 euro.
Candidatii trebuie sa mai aiba bani pana la primul salariu min 30 euro.
Candidatii interesati ne pot trimite un CV direct pe adresa noastra de email.(0 7 6 7 8 7 5 3 2 1)
Taxa agentiei este de 150 de euro si se achita in momentul plecarii cu autocarul.
Cine nu achita aceasta taxa nu pleaca!!!
La cererea candidatilor agentia noastra face rezervare la o agentie de transport care are tarife de calatorie mici.

BENEFICII OFERITE

Salariu 900-1200 euro/luna.

RECRUTARE SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL E PIATA MUNCII DIN STRAINATATE