Macelari, Sacrificatori in Spania

SC Global Job Experience SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam SACRIFICATORI, in Spania pentru linii de taiere porc.
Se va lucra intr-un singur schimb cu o pauza de 30 de minute platita pentru masa si alte doua pauze de cate 30 de minute dar care nu vor fi platite.

Informatii:
0754.253.952 ( DE LUNI - VINERI intre orele 10 - 17)
0721.210.421 ( DE LUNI - VINERI intre orele 10 - 17)

CERINTE

Momentan oferta este disponibila doar pentru barbati cu varta intre 20-45 ani care au muncit legal, sau au beneficiat de ajutor social (somaj) in spania dupa perioada 22.07.2011 si au NIE
sau cu dubla cetatenie ( romana-maghiara)
Pentru programari nu ezitati sa ne contactati la:

Acte necesare:
- CV cu poza in limba engleza sau romana
- copie C.I. (Color)
- Caziier judiciar fara antecedente
- Adeverinta de la medicul de familie cu specificatia Clinic sanatos apt pt. munca.
- Copie act de studiu sau certificat de calificare

Informatii:

BENEFICII OFERITE

Salariile oferite sunt intre----1500-1650 Euro
- asigurarile de sanatate sunt platite de catre angajator
- transportul pana in spania asigurat de candidat
Cazarea si transportul de la cazare la locul de munca si invers sunt asigurate de angajator.

Informatii:

Societate cu domeniul principal de activitate Selectarea si plasarea fortei de munca cu o bogata experienta in tara, strainatate si cu numerosi parteneri in strainatate.