Joburi in Turism - Spania

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euro Staff Solution recruteaza STUDENTI pentru INTERNSHIP-URI in domeniul hotelier din SPANIA! Plecari rapide! Salarii intre 300-400 Euro/luna.

In cadrul hotelurilor de 3-4* din Spania sunt disponibile urmatoarele posturi:
- Receptioneri
- Ospatari/Ospatarite
- Ajutoare in bucatarie
- Cameriste

Program de lucru: 40 ore/saptamana

Beneficii:
- contract legal de munca pe perioada de 3-6 luni;
- salarii intre: 300-400 EURO/luna;
- cazarea si masa gratuite;
- plecare rapida.

CERINTE

In functie de post, se cer:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun si de limba spaniola la nivel incepator/mediu;
- cunostinte de limba germana la nivel incepator pentru unele posturi de Receptioner;
- pasaport.

BENEFICII OFERITE

Tarifele catre agentia noastra se impart astfel:

A) Tarif de procesare a dosarului: 360 RON;
B) Tarif de mediere - 150 Euro la semnarea ofertei de munca sau 300 Euro din primul salariu;
C) 150-180 Euro comision la partener, in functie de postul pentru care ati fost selectat - comisionul se plateste in momentul in care studentul ajunge in Spania.