Hoteluri din Spania selecteaza PERSONAL

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Ospatari(te), Ajutoare bucatarie, Receptioneri si Cameriste pentru hoteluri de 3-4* din Spania. Plecari in lunile Aprilie, Mai, Iunie, Iulie.

Ai sansa de a-ti schimba stilul de viata pentru cateva luni de zile, de a-ti exersa si dezvolta cunostintele de limba engleza, germana sau spaniola si, bineinteles, de a te bucura de soarele si litoralul spaniol!

Responsabilitati: Conforme cu fisa postului.

Program de lucru: 6-8 ore/zi, 5 zile/saptamana, in functie de post.

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 3-6 luni;
- salariu de 300 Euro/luna;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare rapida.

CERINTE

SE CER:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun, de limba spaniola la nivel incepator/bun, precum si cunostinte de limba germana la nivel bun (pentru posturile de Receptioner) si de limba franceza la nivel bun (pentru posturile de Receptioner);
- o minima experienta in domeniu constituie avantaj, pentru receptie;
- pasaport.

BENEFICII OFERITE

COSTURILE PROGRAMUILUI:

Tarifele catre agentia noastra se impart astfel:

A) Tarif de procesare a dosarului: 360 RON

B) Tarif de mediere - 150 Euro la semnarea ofertei de munca sau 300 Euro din primul salariu

C) 150-180 Euro comision la partener, in functie de postul pentru care ati fost selectat - se plateste in momentul in care studentul ajunge in Spania.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .