FREZOR CNC

INDUSTRIAS TEJIMAS SL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operarea si programarea frezei CNC,
- Cunostiinte desen tehnic,
- executa operatiile pe masini CNC in conformitate cu documentatiatehnica pusa la dispozitie;
- realizarea diferitelor repere dupa un desen tehnic si foaie de lucru;
- utilajele folosite cu control HEIDENHAIN sau FANUC;
- cunostiinte generale prelucrari mecanice;
- dorinta de a invata lucruri noi in permanenta ;
- cunoasterea masinilor si instrumentelor de lucru;
- conditii de munca foarte bune;
- atitudine, implicare, seriozitate, indemanare.

CERINTE

- cea mai importanta cerinta este capacitatea de a lucra independent;
- o buna comunicare: orice problema, intrebare trebuie comunicata colegului, sefului de tura;
- o buna cunoastere a materialelor;
- experienta relevanta pe comanda HEIDENHAIN
- cunoasterea limbii spaniole nu este obligatorie, constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, posibilitate de a face ore suplimentare;
- contract legal in Spania cu norma intreaga;
- posibilitate de munca pe termen lung pentru persoanele care corespund cerintelor;
- pe timpul sederii in Spania aveti posibilitatea sa va adresati unui coordonator in limba romana;
- obligatoriu in CV se va trece numarul de telefon al candidatului pentru contact;
- interviul se va sustine pe SKYPE.

Compania Tejimsa Solutions este parte a grupului Industrial Tejimsa SL cu sediul in Pineda de Mar, provincia Barcelona, Spania

e-mail: tejimsasolutionsfanel@gmail.com