Firma Spaniola Coag- Huelva, Selectam Femei Cules Capsuni Sp

COAG HUELVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma spaniola COAG,selecteaza NUMAI femei serioase si muncitoare ,cu varsta intre 18- 45, selectia este direct cu spaniolul iar contractul se semneaza pe loc,pt cele acceptate.Selectia are loc in Bucuresti
Acte necesare: Buletin si copia buletin,iar cele care au mai lucrat si copia dupa nr NIE,celorlalte li se fac acte legale de munca.
Se platesc 38.43 eu/zi pt 6 ore jum,iar ora suplimentara 6 euro.
Cazarea este asigurata cat si transportul la camp
Plecarea februarie 2015,pana in iunie.

CERINTE

Acte necesare,copie dupa buletin,buletinul original si cele care au mai lucrat in Spania si copie dupa NIE.

BENEFICII OFERITE

salariul foarte atractiv ,in functie de puterea fiecareia si orele suplimentare efectuate
-cazarea asigurata
-1 transport platit

Companie de recrutare forta de munca si consiliere,pe plan intern si international ,cu o vasta experienta in domeniu,cunoscuti de ani de zile de cei care au plecat cu noi.