Femei pentru campania de cules capsuni in Spania

International Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Femei cu varsta intre 20-45 ani(care au mai lucrat in Spania) ,serioase si muncitoare cu incepere din 15 Martie.

CERINTE

Femei care anul trecut pe data de 22 iulie,aveau contract de munca in Spania(NIE+SEGURO),erau in somaj,beneficiau de ajutor de somaj sau erau inscrise la serviciul SERVEF pentru cautarea unui loc de munca.
-Se vor lucra 6 ore si jumatate/ zi pentru care vor fi platite 36,60 euro
-Pentru a verifica daca persoanele inscrise au documentele in regula,avem nevoie de alta laboral sau nomina lunii iulie 2011.Cele care au fost inscrise la somaj,trebuie sa aibe cuponul lunii iulie 2011 sau nr de NIE.,Bucuresti 0741551376

BENEFICII OFERITE

-36,60 euro/zi +orele suplimentare se platesc separat
-cazarea e asigurata de angajator
-La intoarcerea din Spania,transportul il va suporta angajatorul spaniol.

DESCRIEREA FIRMEI

N-am dezamagit pana acum!