Angajam sofer profesionist

Sava Logistic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam sofer profesionist pentru munca in Comunitatea Europeana cit si pentru curse regulate spre Romania . Este vorba despre munca in echipaj pentru curse urgente .Loc de munca pentru persoane cu experienta sau fara .

CERINTE

Persoanele interesate trebuie sa detina urmatoarele acte:
-permis de conducere BCE
-buletin de identitate
-atestat marfa
-card tacografic
-permis ADR
-vizite medicale
-examen psihologic
-cazier judicial
-cazier auto

BENEFICII OFERITE

-Persoanele angajate vor beneficia de urmatoarele:
-concediu de odihna de 30 de zile , poate fii impartit in 3-4 transe
-contract de munca full-time , inregistrat in Romania , pe perioada nedefinita
-salarizare atractiva , in functie de realizari
-asigurare medicala internationala
-asiguram cazare ( contra cost )

Sava Logistic este o firma de transport cu domiciliu fiscal Cluj Napoca si puncte de lucru in Barcelona si Paris . Specialitatea firmei sint serviciile express in Comunitatea Europeana ,cit si linii de grupaje pe relatia Spania-Romania cit si Franta Romania.