Ajutor de Bucatar cu experienta

Speed Cobra sl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele RESPONSABILITATI:

- taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare;
- curatarea si taierea materiilor prime;
- pregatirea/gatirea felurilor simple de mancare;
- curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor;
- curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica;
- depozitarea pe rafturi a produseler alimentare;
- mentinerea curateniei in bucatarie;
- precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii restaurantului.

CERINTE

- experienta de minim 6-12 luni pe pozitia dorita;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit;
- comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa cu clientii si cu colegii.
-pasaport in vigoare

BENEFICII OFERITE

- contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de extindere;
- salariul: 800 - 1.200 Euro/luna (in functie de profil);
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurarile sociale sunt platite de catre angajator;
- monitorizare pe toata perioada contractului;
- plecare URGENTA.

Restaurante specific Grecesc cu un nr. de 10 angajati si cu locatia in Insulele Canarias Spania.