Agricultura Spania

SC Noels Jobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de plasare acreditata recruteaza pentru partenerul nostru din Spania culegatori fructe si legume,plecari saptamanale.Oferim seriozitate si rapiditate.Se cauta persoane care au acte pe Spania,NIE si seguridat social si au mai beneficiat ce cel putin un contract de munca inainte de 21 iulie 2011.
Se poate pleca si in cuplu.Cazarea este in apartamente de 4-5 camere,cate 3-4 persoane in camera,cuplurile vor sta separat

CERINTE

Se cere:
Seriozitate
Apt medical,
fara antecedente penale,
Indemanare manuala.
Rezistenta la munci grele(se lucreaza la diferite intemperii)
Taxa de agentie este de 350 lei si se achita in momentul plecarii.
Se poate pleca si in cuplu.Cazarea este in apartamente de 4-5 camere,cate 3-4 persoane in camera,cuplurile vor sta separat.

BENEFICII OFERITE

Plata se face la ladita de 18 kg- 1,20 euro Mandarinesi 0,60 ladita de portocale

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca