8

locuri de munca.

Pagina 1 din 1
SOFERI DE CAMION - Germania, Belgia, Olanda
  • - Pentru acest post companiile solicita experienta internationala de minim 1
  • - 2 ani pe un post similar, pe un TIR cu remorca cu tonaj de minim 25 t. Experienta trebuie sa fi fost efectuata in ultimii 3
  • - 4 ani, raportat la momentul prezent.
  • - Toti candidatii trebuie sa detina permise de conducere de tip C si tip E de cu vechime de cel putin 2 ani.
  • - Candidatii acceptati trebuie sa cunoasca engleza si/sau germana cel putin la nivel de Mediu. Documente necesare pentru inscriere:
  • - CV (poza tip pasaport, poza corp intreg incluse).
  • - 1 sau 2 recomandari de la angajatori anteriori (in functie de numarul de angajatori anteriori).
  • - card tahograf digital
  • - Alte documente relevante (cum ar fi Certificat ADR, diplome, referinte), daca exista.

30 posturi disponibile (5 aplicanti)

Confidential 20-08-2014
Sofer tir nordul Angliei
  • - 2 ani de experienta ca sofer tir(HGV= large goods vehicle) cu livrari in sistem multi
  • - drop;
  • - licenta ADR – reprezinta un avantaj;
  • - categorii : C sau CE;
  • - limba engleza : nivel conversational
  • - mediu.

5 posturi disponibile (19 aplicanti)

15-08-2014
Sofer tir
  • - card tahograf , atestat transport marfa ,experienta pe comunitate

1 post disponibil (12 aplicanti)

11-08-2014
Sofer tir comunitate
  • - Experienta minim 2 ani

10 posturi disponibile (4 aplicanti)

08-08-2014 Vaslui
Sofer de TIR profesionist
  • - Sofer profesionist cu experienta de minim 5 ani, trafic international, in Europa si mai ales in Italia; Permis conducere C E; CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA; Detinator card pentru tahograf digital; Cunostinte despre intocmirea corecta a deconturilor; Cunostinte de mecanica prezinta un avantaj; ADR
  • - reprezinta un avantaj

20 posturi disponibile (19 aplicanti)

06-08-2014
Sofer TIR C+E CE pentru UE comunitatea europeana
  • - Experienta minima 1 an pe comunitate si 3 ani in general pt categoria C+E, Aviz psihologic si analize medicale la zi, card tahografic digital.

1 post disponibil (16 aplicanti)

01-08-2014
SOFER TIR Romania/ curse directe Italia,Spania/Comunitate
  • - Seriozitate;
  • - Responsabilitate;
  • - Loialitate ;
  • - Experienta pe camion auto;
  • - Cunostinte medii de limba engleza;

5 posturi disponibile (20 aplicanti)

31-07-2014 Deva
Soferi tir anglia (uk)
  • - Cerinte:
  • - min. 2 ani de experienta ca sofer TIR (HGV= heavy goods vehicle) cu livrari in sistem multi
  • - drop
  • - licenta ADR – reprezinta un avantaj
  • - categorii : C sau CE
  • - Cunostinte de limba: Engeza
  • - nivel mediu
  • - avansat Responsabilitati :
  • - asigurarea marfii
  • - efectuarea de curse dus
  • - intors in nordul Angliei
  • - stabilirea rutelor ( aproximativ 20 de livrari/incarcari)
  • - livrarea/ colectarea paletilor
  • - verificarea etichetelor astfel incat fiecare colet sa ajunga la Destinatie
  • - utilizarea transpaletului pentru incarcare/descarcare marfa.

10 posturi disponibile (10 aplicanti)

29-07-2014

8 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.