Sef flux logistic

SC Dancoff SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza echipa logistica cu scopul de a livra comenzile in timp util;
-Se informeaza despre stadiul fiecarei comenzi si eficientizeaza livrarea comenzilor prin planificarea amanuntita a fazelor de pregatire livrare;
-Asigura o buna calitate si productivitate in operatiile de etichetare, impuscare, mixare produse, conform comanda, prin buna distributie a echipei;
-Mentine o buna legatura cu departamentul de productie cu scopul de a livra in timp util;
-Propune masuri de organizare si perfectionare a fluxului logistic.

CERINTE

-Abilitati de lider;
-Bune capacitati de organizare si eficientizare a muncii;
-Atitudine pozitiva si energica;
-Cunostinte pachet Office;
-Orientat spre rezolvarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa;
-program luni-vineri;
-transport asigurat pentru zonele: Buzucesti, Ilfov, Ploiesti, Campina.

Producator si distribuitor de articole vestimentare din tricot.