3500-4000 Lei! Menajera interna cu 5 zile libere/ luna, zona Snagov. 3500-4000 Lei/ luna. 021.313.59.59 Urgent

Cleaning & Babysitting RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam menajera cu experienta si referinte pentru vila din zona Snagov. Atributii: curatenie, spalat, calcat si gatit. Se ofera cazare, masa, 5 zile libere/ luna si un salariu negociabil, peste 3500 Lei. Salariul se negociaza in functie de experienta candidatei.

Sunati imediat la 0213135959, 0721796468 sau 0726334403. Ne puteti trimite si cv la carmen(at)cleaning-babysitting.ro
Agentia Cleaning& Babysitting RO practica un comision de 20% din primul salariu. Avem experienta din 2004 si garantam calitatea si seriozitatea angajatorilor.
www.cleaning-babysitting.ro

CERINTE

BENEFICII OFERITE

cazare
masa
decontare transport
salariul peste 3500 Lei, plus contract de munca
conditii excelente de lucru
intelegere, bunavointa si respect

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul personalului casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403