Menajera

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent Menajera, cu minim de experienta. Se cere seriozitate.

Descrierea jobului

Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506

-Se ocupă în principal de realizarea curățeniei incintelor, mobilei, geamurilor și a altor obiecte ale clienților;
- Măturat, spălat pe jos și dezinfectat obiectele sanitare;
- Călcarea obiectelor textile și repararea defecțiunilor acestora;
- Udat florile, spălat pereții în zonele care se murdaresc mai des (dacă este cazul);
- Cel puțin o dată pe lună va spala geamurile ,jaluzelele , etc;
- Prepararea alimentelor, servirea mesei și spalarea veselei;
- Achiziționarea alimentelor și a altor articole de menaj;
- Îngrijirea animalelor de companie din locație;

CERINTE

-Sa aibă însuşiri de personalitate: seriozitate / responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă;
- Sa aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteza de reacţie, capacitate de orientare în spaţiu, capacitate de comunicare, etc.);
- Sa nu aibă antecedente penale.

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement