Angajam bucatar,ajutor bucatar

SC VILA 23 SNAGOV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sa propuna si sa pregateasca o gama variata de meniuri
-Sa faca o estimare a avansului necesar pentru cumpararea de produse alimentare si sa prezinte deconturi exacte ale cheltuielilor efectuate pentru mesele festive si cele private din hotel
-Sa depoziteze si sa pastreze proviziile alimentare in conditii optime
-Sa contribuie activ la planificarea evenimentelor
-Sa pastreze in buna ordine si functionare bucataria si echipamentele aferente
-Sa mentina inventarul la zi al echipamentelor de lucru din bucatarie
-Sa respecte cu strictete normele de sanatate si securitate in munca

CERINTE

-Calificare in gastronomie
-Experienta de lucru in domeniul gastronomic
-Fara cazier judiciar
-Capacitate de adaptare la un program de lucru variabil
-Abilitati e comunicare,foarte buna organizare si initiative
-Capacitate de organizare eficienta a timpului si de prioritizare a sarcinilor

BENEFICII OFERITE

Vila 23 Snagov angajeaza bucatari si ajutor bucatari, conditii avantajoase de munca, salariu motivant, bonusuri, decont transport,posibilitate de cazare.

DESCRIEREA FIRMEI

Vila 23 - Spa and Conference Lake Resort