Sofer tir comunitate

Prama

Job expirat

RESPONSABILITATI

Datorita expansiunii companiei, suntem in cautare de 50 de soferi pentru transport international, cu cele mai dese rute intre peninsula scandinavica si Europa.

CERINTE

Cerinte post:
- Licenta ADR pentru semi-remorca
- Permis de conducere categoria E
- Limba engleza sau germana la un nivel conversational minim
- Experienta cu tiruri Frigo
- Experienta in transport international (Uniunea Europeana)
- Seriozitate, flexibilitate, independenta

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Angajator serios
- Flota moderna compusa din MERCEDES Actros, Volvo FH, MAN TGX, DAF XF si Scania
- Sistem excelent de navigare – comunicare
- Posibilitatea alegerii tilt/frigo
- Dumneavoastra alegeti programul 4/2 sau 6/2, 9/3, 8/2 saptamani
- Centre de servicii (baie, bucatarie, TV/internet, dormitor, masina pentru cumparaturi) si centre de personal (baie, bucatarie, TV/internet) in mai multe locatii din Europa

Salariu oferit (brut): 2000-2600 EUR / luna. Este alcatuit din: salariul de baza + suma pe zi + bani de buzunar + bonus de loialitate + bonus de angajat.
Data inceperii: Cat mai repede posibil
Tipul angajarii: Program intreg
Tipul contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire.

Interviul va avea loc in Slovacia, pe 21 Noiembrie (interviu + test de conducere).
Va rog sa ma contactati oricand intre orele 10-22 pentru mai multe informatii sau orice alte intrebari / neclaritati.

Drumuri bune!

PRAMA este o companie din Slovacia specializata in consultanta si recrutare, cu multe proiecte incheiate cu succes pentru angajatori si angajati. Experienta acumulata ne permite sa facem angajari cu o abordare individuala si sa cream parteneriate de lunga durata.
www.prama.sk