Slovacia-Operator productie LCD

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucratorii pentru : Operator montaj LCD sau alte produse electronice;
Locatie: Sala,Voderady - Slovacia
Perioada contractuala minim 3 luni – posibilitate de contract pe o perioada nedeterminata
Varsta: Cuprinsa intre 18-45 ani
Salariu: 2,3 pe ora net + bonuri de masa (de luni pana vineri un bon de masa care se iau odata pe luna odata cu plata salariilor; Sambata 2 bonuri iar duminica 4 bonuri in valoare de 3 euro aceste bonuri se acorda la iesirea din schimb.Bonus de prezenta 30 euro pe luna.
Program de lucru: 12 ore pe zi in 2 schimburi
Avantaje: - Nu este necesara cunoasterea limbii suficient notiunile de baza care prezinta avantaj.
- Potrivit pentru cupluri si grupuri si persoane individuale.
Transport : ||GRATUIT – asigurat de fabrica
AVANTAJ : cazarea gratuita

CERINTE

Dexteritate manuala si dorinta de a lucra, cunostinte minime de matematica.
Seriozitate, Corectitudine
Fara antecedente penale,
Clinic sanatosi,
Informatii la tel 0743994260 sau 0742840658