croitor/croitoreasa, cusatorese - confectie usoara

MASTER VENDOR SE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Croitori pentru cusutul camasilor, bluzelor, nasturilor si calcatul confectii. Lucreaza cu masina industriala de cusut.

CERINTE

educatie secundara profesionala
precizie, indemana la lucru

BENEFICII OFERITE

Se asigura cazarea in apartamente cu doua camere, bucatarie, baie. Arealul este pazit.
Alimentatia - servirea mesei de pranz este posibila in cadrul locului de munca, in cantina fabrici
Vestiarele, camerele de odihna, dusurile se afla langa hala de productie.
Regim de baut.
Se asigura transportul gratuit din Romania in Slovacia la locul de munca si inapoi, in intervale stabilite in contractul de munca.
Loc de munca placut in hale luminate si aerisite.
Asigurarea sociala dupa locul de munca al statului membru-Republica Slovaca (asigurarea medicala si sociala pe toata durata contractului de munca)
Documentele juridice si de angajare in limba slovaca si in limba romana.

DESCRIEREA FIRMEI

Societatea slovacă de Comerț, MASTER VENDOR SE